O nás

Společnost ZEMES s r. o., se sídlem v Lipůvce, během několika let rozšířila svoji působnost po celé České republice. Zabýváme se mořením osiv moderním způsobem a dosahujeme minimálně 95% míry namořenosti osiva. Kladné reference od spokojených zákazníků soustavně navyšují počet nových firem, které využívají našich služeb.

Jsme stabilní společnost

Jsme stabilní společnost

Více než 6 let zkušeností v oboru jsou zárukou vysoké jakosti zpracovaného materiálu a nabízených sužeb.

Široký servis služeb

Široký servis služeb

Kromě namoření osiva certifikovanou mořičkou zajistíme i dopravu, poradíme vám v oblasti financování, výroby a následné údržby.

Jsme česká firma

Jsme česká firma

V Česku jsme doma, proto známe místní podmínky k pěstování i rizika, která osivu hrozí.

PROČ S NÁMI SPOLUPRACOVAT?

Máme přes 6 let zkušeností z oblasti moření osiv po celé České republice. Spokojenost a doporučení našich klientů zapříčiňuje rapidní růst společnosti. Náš servis služeb zahrnuje finanční konzultace, optimalizace výroby a provozu i dopravu. Dostane se Vám maximální péče a rádi se podělíme o know-how, které nastartuje Váš podnik.

Aktuality

Zúčastnili jsme se školení o novém produktu

Zúčastnili jsme se školení o novém produktu

17. 04. 2017

Ve spolupráci s naším partnerem Syngenta jsme se zúčastnili školení o novém mořicím přípravku Vibrance Duo. Toto nové mořilo jsme zařadili do naší stálé nabídky produktů, kde se dočtete detailněji o…

ČÍST DÁLE
Získali jsme ochrannou známku

Získali jsme ochrannou známku

01. 11. 2016

Získali jsme od Úřadu průmyslového vlastnictví ochrannou známku na své originální a jedinečné logo. Jsme a budeme tedy jediní, kteří ho mohou používat.

ČÍST DÁLE
ZOBRAZIT ARCHIV AKTUALIT

Naše služby

Výroba osiv

Výroba osiv

Chytrá péče o farmářská osiva. Potřebujete farmářské osivo dle konkrétních požadavků? Zajistíme Vám farmářské osivo pomocí pojízdné mořičky osiv. Moření osiva je technologický postup, při kterém dochází ke smíchání mořidla a obilky, čímž se ošetří a zajistí se tak zdraví budoucí rostliny. Při procesu zaručujeme přesné a rovnoměrné dávkování a pokrytí celého povrchu osiva mořidlem. S pojízdnou mořičkou osiv, která přijede až k Vám, budete mít celý proces čištění a moření pod kontrolou.

ČÍST DÁLE
Chemie

Chemie

Kvůli neustálému rozvíjení houbových chorob je zapotřebí užití osvědčených chemických produktů, které zaručí odolnost a kvalitu osiv. Pro zajištění zdravotní nezávadnosti osiva Vám firma ZEMES přináší moření osiva pomocí pojízdné mořící linky, čímž poskytuje záruku vitální rostliny. Použití nejmodernější technologie zajistí podchycení širokého spektra chorob.

ČÍST DÁLE
Financování

Financování

Spolupracujeme s největšími leasingovými společnostmi a bankami na trhu a proto Vám zajistíme kompletní péči v oblasti financování po celou dobu spolupráce. Poradíme Vám s úvěrem či leasingem a obrátit se na nás můžete i při řešení pojištění a škodných událostí.

ČÍST DÁLE